International Epilepsy Day - Photo Competition

Seznam článků

Vážení členové EpiStop,Mezinárodní výbor pro epilepsii (International Bureau for Epilepsy, IBE) vyhlásil fotografickou soutěž, která bude jednou z aktivit k Mezinárodnímu dni epilepsie 2016.

Photo competition odkaz

Fotografie se staly součástí našich životů. Zachycují zvláštní příležitosti, zážitky. Díky chytrým telefonům nás provázejí fotografie přátel a rodiny každý den. Díky selfie došlo k obrovské explozi sdílení fotek na Facebooku, Instagramu, Twitteru, WhatsApp a dalších sítích a aplikacích.

Nicméně i přes snadnost pořízení fotografií pomocí chytrého telefonu, nevymizelo ani fotografování klasickými fotoaparáty. V poslední době dochází k nárůstu popularity klasické fotografie. Zvyšuje se počet lidí, kteří investují do drahých fotoaparátů, spojují se do zájmových skupin a klubů. Místem pro sdílení těchto snímků je Flickr.

K Mezinárodnímu dni epilepsie 2016 IBE vyhlašuje fotografickou soutěž „Ano můžu“, která má ukázat, že překážky v životě lze překonat. Vybrané nejlepší fotografie budou vystaveny v Evropském parlamentu ve Štrasburku od pondělí 1. února do pátku 5. února 2016. Všechny příspěvky budou také umístěny v galerii na stránkách Mezinárodního dne epilepsie (International Epilepsy Day website epilepsy.org).

Dvě kategorie:

  1. Fotky pořízené chytrým telefonem nebo tabletem
  2. Fotky pořízené fotoaparátem

Vítěz každé kategorie získá odměnu 1000 USD.

Uzávěrka 10. ledna 2016