Epilepsie a společnost 2016

EBI logoPozor!

Organizační výbor Mezinárodního bureau pro epilepsii vnímá bariéry, které mají potenciální čeští účastníci, a proto přišel s velkorysou nabídkou nežádat od nich registrační poplatek. Takto je možné podpořit až kolem 60 lidí. Platí pravidlo „Kdo dřív přijde…“.
Z bezpečnostních důvodů je třeba organizátorům nahlásit kromě jména adresu trvalého bydliště a e-mailovou adresu. Pokud máte o účast zájem, napište nám prosím výše zmíněné údaje na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu napište “ECES”, nejlépe do pátku 2. září.

Původní zpráva: Jménem IBE (International Bureau for Epilepsy) si Vás dovolujeme pozvat na 14. Evropskou konferenci o epilepsii a společnosti, která se letos koná 15.-16. Září 2016 v Praze v návaznosti na Evropský epileptologický kongres. Konference si dává za cíl informovat lidi s epilepsií a jejich rodiny, stejně jako každého, kdo se o epilepsii zajímá, o pokroku týkajícím se léčby epilepsie a možnostech pomoci. Setkání především umožní kontakt a diskuzi mezi lidmi s epilepsií a evropskými i světovými profesionály v oborech, které se tématem epilepsie zabývají.

Pozvánka na kongres Epilepsie a společnost v pdf