EPPI vodácký triatlon 2020

eppi logoMilí sportovci a příznivci sportu,
protože jsme pro letošní rok museli zrušit konání 18. ročníku závodu EPPI vodácký triatlon, rádi bychom Vás pozvali na jeho virtuální verzi. Nejedná se sice o závod v pravém slova smyslu, ale chtěli bychom zachovat myšlenku závodu, který se koná k Národnímu dni epilepsie 30. 9. každý rok.

Jak se zúčastnit?

Pošlete nám svou fotografii ve sportovním oblečení, při běhu, při jízdě na kole nebo se svým oblíbeným pádlem, jako byste byli připraveni vystartovat na pískovně. My budeme tuto fotografii považovat za virtuální registraci a zařadíme ji na plakát akce, který vám zašleme na památku e-mailem. A máte-li možnost vykonat nějaký sportovní výkon – zaběhat si, projet se na kole nebo dokonce vyrazit na lodi – vyfoťte nám v nějaké mobilní aplikaci svůj splněný výkon a budete zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Fotky posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do konce října 2020.

Navíc můžete pomoci!

Virtuální verze závodu je zároveň propojena se sbírkou na WalkAide pro Richarda. Kdybychom se bývali sešli fyzicky na Vlkovské pískovně, byla by u registrace připravena kasička veřejné sbírky, kam by šly všechny registrační poplatky. To nám bohužel COVID-19 zhatil, proto realizujeme sbírku jinak – i vy můžete darovat on-line na portále darujme.cz.

Více informací a Richardův příběh najdete zde.

Oficiální pozvánka na virtuální triatlon zde.