Chcete nás podpořit?

POMOZTE NÁM POMÁHAT!

Pokud nám chcete pomoci nastartovat projekty a realizovat aktivity, které vedou ke zkvalitňování života lidí s epilepsií nebo k většímu rozšiřování povědomí o prevenci a možnostech léčby epilepsie mezi širokou veřejnost, můžete přispět jakoukoli částkou na účet naší organizace - 111165369/0800, vedený u České spořitelny. 

VÁŠ DAR POMŮŽE I VÁM. ZAPLATÍTE MÉNĚ NA DANÍCH.

Všem, kdo se rozhodnou darovat ve prospěch EpiStopu alespoň 1000 Kč, připravíme potvrzení o daru. To slouží k tomu, abyste si své dary mohli odečíst od základu daně. Přikládá se k daňovému přiznání, které se odevzdává v prvním kvartále nového kalendářního roku. Zaměstnanci, jimž přiznání zpracovává zaměstnavatel, odevzdávají potvrzení o daru své mzdové účtárně, a to nejpozději do poloviny února. Všichni ostatní, kteří si daňové příznání podávají sami, uplatní odpočet z daní přímo ve svém přiznání. 

Dále nás můžete finančně podpořit přes darujme.cz zde:https://www.darujme.cz/projekt/1202004.

Nepřímo nás můžete podpořit také nákupem ve svém oblíbeném eshopu skrz GIVT.cz, více info v článku GIVT - klikni a pomáhej https://epistop.cz/4-epistop-clanky/pro-sponzory/380-givt-klikni-a-pomahej.
 
STAŇTE SE NAŠÍM DOBROVOLNÍKEM!
 
Při našich aktivitách jsme velmi vděční také za pomoc dobrovolnou. Máte-li zájem pomáhat tím, že se zapojíte do našich aktivit, nabízíme celou škálu uplatnění. Ať chcete načerpat pracovní zkušenosti, najít přátele nebo jste naopak čerstvě v důchodu a můžete upřít svou pozornost novým směrem, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budete mít radost, že děláte smysluplné věci a pomáháte ostatním!
 
Velmi si jakékoliv formy i výše podpory vážíme.