EpicRun 2024

EpicRun 2024 letak

Srdečně Vás zveme na 9. ročník charitativního běhu EpicRUN, který se uskuteční ve středu 22. května 2024 odpoledne v pražské Stromovce. Účelem akce je podpora lidí s epilepsií!
Doporučujeme zaregistrovat se předem za zvýhodněnou cenu zde.
Alternativně je registrace je možná i přímo na místě, a to za 400 Kč na osobu.

Rádi byste se EpicRunu zúčastnili, ale nemůžete být 22. května v Praze? Nevadí. Můžete se online registrovat i do kategorie Virtuální běh nebo Virtuální chůze a poslat nám Vaše fotografie. Pokud chcete podpořit aktivity EpiStopu pro děti a dospělé s epilepsií bez své účasti, můžete přispět jednoduše také zde, lze vybrat jednu z kategorií Nepoběžím, ale přispěji.

Novinkou letošního ročníku závodu je čipová časomíra pro každého běžce.

V průběhu odpoledne věnovaného epilepsii budete mít příležitost dozvědět se od našich lékařů, odborníků či pacientů, co vás o epilepsii a životu s ní zajímá, podělit se o své zkušenosti, zopakovat si zásady první pomoci. Pětikilometrovou trasu můžete kromě běhu absolvovat s předstihem také pěšky, s kočárkem, dětmi i psem. Hlavní závod odstartujeme v 18h, pěší skupina se vydá na trasu již v 16.30h.

O skvělou náladu se postará hudební skupina Děsband. Vystoupí i mistr ČR v cloggingu ze skupiny Klepeto a třeba nás něco ze základů stepu naučí. Na každého účastníka čeká drobné občerstvení, stejně jako sladká odměna ve formě perníkové medaile.

Vezměte své kamarády i rodinu a přijďte!
Těšíme se na Vás!

Tým EpiStop, z.s.

Letáček ke stažení zde.