EpiStop články

EPIC Walking

Vyzkoušejte si s námi ZDARMA Nordic walking (severskou chůzi) – hit posledních let.

EPIC walking Víte, že NW hole jsou také skvělá pomůcka pro zahřátí i závěrečné protažení? Není se čeho bát! Povíme si i krátce o teorii. Tempo přizpůsobíme zúčastněným – vhodné i pro začátečníky. Přítomny budou lékařky.

Kde: Michelský a Kunratický les, cca 6 km

Kdy: 10. července 2019 v 18 hodin

Místo srazu: Kancelář EpiStop

Thomayerova nemocnice – pavilon A1,
Vídeňská 800, Praha 4 - viz mapu zde.

Hole k zapůjčení na místě.

Pro omezenou kapacitu nutné přihlášení do 9. července na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozvánka ke stažení zde.

EPPI vodácký triatlon 2019

eppi logoDovolujeme si Vás pozvat na EPPI Vodácký triatlon, který se bude konat v sobotu 28. září 2019  na Vlkovské pískovně u Veselí nad Lužnicí. Přihlásit se a rezervovat si kánoe můžete na www.vodackytriatlon.cz.

17. ročník nejstarší formy triatlonu se koná v tradičních vzdálenostech 3 km běh, 10 km horské kolo a 2 km loď (kajak nebo kánoe). Kánoe půjčujeme zdarma (po předchozí registraci), zavodí se v kategorii jednotlivců i družstev. Doplňkovou akcí je dětský běh na cca 200 m, který začíná v pravé poledne.

Pivo a guláš pro všechny účastníky zdarma po skončení závodu. Generálním sponzorem akce je společnost UCB s.r.o., která pomáhá lidem s epilepsií.

Kapacita závodu je omezena – registrujte se včas!

Pozvánku v pdf si můžete stáhnout zde.